Przetwory
są naszą pasją!

Tworząc domowe przetwory nie używamy aromatów, wzmacniaczy smaków, sztucznych dodatków ani konserwantów. Korzystamy ze starych, sprawdzonych receptur. Niektóre z nich są nawet przedwojenne.

Co ciekawe, w przypadku produkcji musztardy, jako ostatni z producentów, nie używamy mączki gorczycowej – mielimy ją sami. Jeśli chodzi o żurek, nie dodajemy żadnych zbędnych składników w stylu: napy, zioła i inne przyprawy. Jest tylko odrobina czosnku, a przyprawy dodajemy w trakcie przyrządzania żurku, według jego smaku. Właśnie dlatego nasze produkty mają tak niepowtarzalny smak.

Buraczki, chrzan tarty, kapusta kiszona, ogórki kiszone, ogórki marynowane (konserwowe) – między innymi takie produkty proponujemy Ci jako producent. Oferujemy smak, który przypomni Ci o wspaniałych domowych obiadach u babci. Interesują Cię warzywa marynowane, surówki z kiszonej lub modrej kapusty, sałatki z ogórków konserwowych? Szukasz doświadczonego producenta octu, kiszonek, sałatek warzywnych, musztardy, przetworów z buraczków? Trafiłeś pod dobry adres.

Nasze marynowane warzywa pochodzą z polskich, wiejskich upraw. Polskie kuchenne tradycje są dla nas bardzo istotne. W ofercie mamy produkty bardzo wysokiej jakości, przy zachowaniu ich atrakcyjnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Czekają na Ciebie najlepsze ogórki marynowane (konserwowe), kiszone, przetwory warzywne, sałatki z czerwonej kapusty, sałatka z kapusty kiszonej i wiele więcej. Życzymy smacznego!

 

onas-img1